ua en ru

Народні депутати зізналися, що дарують один одному

Народні депутати зізналися, що дарують один одному Фото: Народні депутати (РБК-Україна)

Найчастіше політики вітають колег на словах

Стало відомо, що дарують один одному народні депутати. Про це повідомляє УНІАН.

Ігор Мосійчук розповів, що найбільшим подарунком в нинішньому році для нього стала підтримка колег після трагічного замаху.

"Я їм усім дуже вдячний, членам нашої команди, а також людям з інших фракцій. Всім, хто мене підтримав", - зазначив він.

Багато депутатів подарунків не чекають, оскільки "новорічні свята - урочистості сімейні".

"Якщо щось подарують, буду радий. Але, чесно кажучи, не дуже розраховую. Це все-таки сімейне...", - сказав «свободівець» Андрій Іллєнко.

"У нас буде якась вечірка під Новий рік, я там скажу своє слово. Але вважаю, що це сімейне свято, тому, в першу чергу, сім'я повинна його святкувати. Не вважаю за потрібне своїх колег вітати і щось дарувати", - додав Антон Геращенко.

Заступник голови фракції БПП Сергій Березенко сам подарунків не чекає, але від себе, скоріше за все, колегам щось подарує.

"Кому буду дарувати, поки не замислювався, у нас у фракції - близько 140 депутатів, жоден депутат не може обдарувати всіх...", - сказав нардеп.

Більшість нардепів обійдуться усними поздоровленнями.

"Я не думаю, що буду щось дарувати колегам. Просто побажаю їм гарних свят і миру, злагоди всім нам", -зазначив Рефат Чубаров.

"Я - позафракційна, і це - плюс: колегам не потрібно нічого дарувати, крім гарного настрою", - додала Ганна Гопко.

Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк дарувати колегам нічого не планує.

"Це не в моїй традиції - дарувати дорослим подарунки. Дорослі повинні працювати", -повідомив депутат.

Для Луценка самим найважливішим "подарунком" від колег було б прийняття його правок в дисциплінарний статут поліції. А "Свободівець" Андрій Іллєнко хотів би «під ялинку» прийняття закону про деофшоризацію.

Мустафа Найєм заявив, що сподівається на "подарунок" від президента - щоб той попросив фракцію проголосувати і відкликати законопроект № 6011 "Про антикорупційних судах" і внесе свій варіант законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії. І в четвер, 21 грудня, його бажання збулося - Верховна Рада відкликала законопроект № 6011

Олена Сотник з "Самопомочі" розповіла, що в минулому році дарувала подарунки жінкам. Вона їм піднесла різдвяні віночки для свічників, які робить її мама. Але що подарувати в цьому році, ще не придумала.

Раніше депутати розповіли про подарунки на День святого Миколая.