ua en ru

"Нас бояться": ватажок "ДНР" відзначився черговим "перлом"

"Нас бояться": ватажок "ДНР" відзначився черговим "перлом" Фото: Олександр Захарченко ( av-zakharchenko.su)

Лідер терористів зробив прогноз подальшого розвитку подій в Україні

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко вважає, що наша країна стане Африкою, коли у неї зайдуть американські війська, оскільки вони окуповують всю територію. Про це лідер бойовиків заявив в інтерв'ю сепаратистському каналу.

Захарченко говорив про те, що українська армія не може перемогти бойовиків, тому підключає інші війська, у тому числі американські.

Відео: Захарченко про американську армію в Україні (youtube.com/TK Union)

"Якщо такі розмови йдуть, то це на рівні марення. Нас зрозуміле ніхто не поважає, нас бояться. Це неповага в першу чергу до України. Це будуть окупаційні війська не Донбасу. Це будуть окупаційні війська України. Це буде Африка, в яку заходить контингент, і президент Африки буде під охороною військ. Це захоплення влади в самій країні", - сказав терорист.

Нагадаємо, що в "ЛДНР" розгорнули кампанію з вербування місцевих "призовників" у ряди терористів.

Чоловікам призовного віку розсилають "порядку" з підконтрольних бойовикам "військкоматів". Крім того, у Луганську з'явилися білборди із закликом записуватися до лав терористів, а перехожим роздають пропагандистські листівки.

Бойовики також розгорнули агіткампанію в інтернеті, де публікують відеоролики з обіцянкою речового забезпечення, триразового харчування і стабільного заробітку.

Повідомляється, що "пересічному" бойовика платять 15 тис. руб. (7 тис. грн), "сержантам" – до 13 тис. грн, "командиру роти" – 27 тис. грн, а "командиру бригади" - понад 50 тис. грн. При цьому найманці з РФ отримують в два рази більше.