ru ua

Названі найбільш відвідувані інтернет-ресурси в Україні

Названі найбільш відвідувані інтернет-ресурси в Україні Фото: Ноутбук (pixabay.com/377053)

"ВКонтакте" зайняв друге місце в українському рейтингу інтернет-ресурсів

Названі найпопулярніші інтернет-ресурси в Україні. Список найбільш відвідуваних доменів в травні 2017 року знову очолила пошукова система Google. Про це повідомляє прес-служба Інтернет асоціації України.

Відзначається, що в дослідженні, проведеному агентством Factum Group Ukraine за замовленням асоціації, брало участь 5 тисяч інтернет-користувачів зі всієї країни.

За даними дослідження, середнє значення денної частки аудиторії в травні Google склало 63% відвідувачів. Далі в рейтингу розташувалися домени YouTube.com (43%), Vkontakte (43%), Yandex (34%), Odnoklassniki (27%), Facebook (26%) Mail.ru (24%). В інших доменів середньоденна частка склала менше 15%.

В рейтингу ресурсів, ранжованих за охопленням користувачів (частки людей серед цільової аудиторії, які відвідували ресурс хоча б один раз на місяць), також лідирував Google. На частку "пошукача" довелося 80% користувачів. Друге місце розділили YouTube.com і Vkontakte (62%).

За ними йдуть Yandex і Mail.ru (60% і 57% відповідно). В інших інтернет-ресурсів охоплення становить менше половини аудиторії.

Варто відзначити, що в дослідженні враховувалася загальна кількість людей, які відвідали інтернет-ресурси з комп'ютерів і мобільних пристроїв (Android). Домени google.com.ua, google.com, google.ru та інші були об'єднані в ресурс Google.

Також були об'єднані: yandex.ua, yandex.ru, ya.ru – в Yandex; odnoklassniki.ru, odnoklassniki.ua, ok.ru – в Odnoklassniki; vkontakte.ru, vk.com – у Vkontakte. При цьому охоплення сайтів соціальних мереж вище, ніж зареєстрована в них кількість користувачів, - воно включає також факти відвідування будь-яких сторінок мережі незареєстрованих користувачів. Якщо у користувача два і більше відвідування ресурсу, в охопленні він обліковується один раз.

До речі, Порошенко доведеться розглянути петицію про розблокування "ВКонтакте".