ua en ru

"Не забувати про основний біль": волонтер закликала українців пам'ятати про війну

"Не забувати про основний біль": волонтер закликала українців пам'ятати про війну Фото: Боєць АТО (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Вона вважає, що люди стали забувати про це

Волонтер Діана Макарова закликала українців пам'ятати про те, що в країні триває війна. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Один загинув, двох поранено, один загинув, двох поранено... Чи пост заїло в прес-центрі, чи так і є – кожен день. Ні, дійсно так і є. Ворожий танк обстрілював... Градами вдарили по...Кілька репостов, все. У перший рік війни кричали всім Facebook. Зараз ні", - написала вона.

Волонтер вказала на те, що українці все менше звертають уваги на те, що відбувається на фронті. Їх більше турбують побутові проблеми.

"До речі, це нормально. Ніякого засудження. Я й сама збираюся написати пост про схуднення. У 14-му мені б в голову це не влізло, а от між потребами фронту, між розповідями про фонт – так, пост про схуднення, чому б і ні? Головне – за всім цим не забувати про потреби фронту. Про основну біль, про те, чим живемо і дихаємо", - зазначила Макарова.

"Пишіть про фронт. Говоріть про загиблих. Не можна весь час про життя, коли поруч смерть", - підсумувала волонтер.

"Не забувати про основний біль": волонтер закликала українців пам'ятати про війну

Скріншот поста (facebook.com/diana.makarova.37)

Раніше волонтер зворушливо привітала бійця АТО.

У березні Україна втратила 10 захисників (video.rbc.ua)