ua en ru

Незламний боєць: як українська армія обманює російських військових (відео)

Незламний боєць: як українська армія обманює російських військових (відео) Манекен "Петро" / Кадр з відео YouTube-каналу ТСН

Українські військові установили на посту манекен для залучення уваги

Українські військові біля Маріуполя встановили для відволікання уваги манекен. Вони виділили йому військову форму і навіть дали ім'я – Петро. Встановлення "вічного вартового" врятувало багато життів під час обстрілів. Про це повідомляє "ТСН".

Принада у вигляді манекена вже прийняла на себе десятки ударів і врятувала багато життів від ворожих куль. Нещодавно "Петро" навіть зловив ворожу кулю "ротом".

Голова манекена більше нагадує решето – тільки в ній більше десятка наскрізних дірок від куль. Військові кажуть, що по ту сторону стріляють влучно і часто, але останнім часом принишкли. Всі мішки та інші захисні установки прийняли сотні куль.

"Заїжджали кадрові російські снайпери – дуже прицільно клали. А зараз трохи вщухли", — зазначив учасник ООС.

Хлопці вже давно звикли до постійних обстрілів, холоду та спеки, важкої роботи, але досі не можуть звикнути до смерті товаришів по службі.

"Втрати бойових товаришів, до цього ніяк не можна звикнути. Для мене це дуже важка втрата, тому що ти знаєш цю людину, багато чого пройшов і тут бац, його немає", - поділився один з військових.

Відео: (YouTube/ТСН)

Нагадаємо, що нещодавно в Норвегії помер відомий український джазовий музикант.

"https://video.rbc.ua/rus/embed/marte-ukraina-poteryala-10-zashchitnikov-1522674612.html" webkitallowfullscreen="true" style="top: 0px; left: 0px; width: 100%; height: 100%; position: absolute;">

Відео: video.rbc.ua