ua en ru

Нове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людей

Нове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людей Фото: Місце сутичок (facebook.com/tkryvoruchko)

Правоохоронці заарештували кількох нападників

У Дніпровському районі Києва сталися сутички між місцевими мешканцями і "тітушками", яких найняв забудовник для встановлення огорожі на місці нового будівництва. Про це повідомив депутат Київської міської ради Тарас Криворучко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Сьогодні найнята забудовником тітушня намагалася встановити огорожу для будівництва біля житлового будинку на Перова 12/92. Відбулася сутичка з мешканцями: постраждали двоє: чоловік та жінка похилого віку", - повідомив він.

Нове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людейНове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людейНове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людейНове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людейНове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людейНове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людейНове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людейНове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людей

Фото: Сутички у Дніпровському районі (facebook.com/tkryvoruchko)

"Завдяки активним згуртованим діям мешканців, прибудинкову територію вдалося відстояти. А силами поліції було затримано й арештовано кількох нападників. Слідчо-оперативною групою складено відповідний протокол", - написав киянин.

Нове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людей

Фото: Сутички (facebook.com/tkryvoruchko)

"Приємно бачити спільні дії громадян і поліції для наведення правопорядку та встановлення законності", - додав Криворучко.

Нове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людей

Скріншот поста (facebook.com/tkryvoruchko)

Нове будівництво: в Києві найняті забудовником "тітушки" побили людей

Скріншот коментарів (facebook.com/tkryvoruchko)

До речі, спортсмени запобігли захопленню свого клубу "тітушками".