ua en ru

На о. Хортиця невідомі знесли пам'ятник борцям за незалежність України (ФОТО)

На о. Хортиця невідомі знесли пам'ятник борцям за незалежність України (ФОТО) Фото: (ostriv.org)

Вандали залишили на місці злочину порожні пляшки і уламки хреста

Пам'ятний хрест на знак поваги до борців за свободу і незалежність України цієї ночі, 28 квітня, був розгромлений на Хортиці невідомими вандалами. На місці злочину були також знайдені порожні пляшки з-під спиртних напоїв. Подробиці інциденту з'ясовуються, інформує міське видання 061.ua.

Повідомляється, що хрест був знищений невідомими і, судячи з усього, п'яними вандалами у ніч на 28 квітня. Зараз ведуться пошуки злочинців. У МВС вже завели з цього приводу кримінальну справу.

На о. Хортиця невідомі знесли пам'ятник борцям за незалежність України (ФОТО)На о. Хортиця невідомі знесли пам'ятник борцям за незалежність України (ФОТО)

Фото: У Запоріжжі невідомі зруйнували пам'ятний знак воїнам АТО (061.ua)

Наголошується, що пам'ятний знак українським борцям за свободу простояв всього лише тиждень. Його урочисто відкрили в минулі вихідні, за підтримки литовської сторони. Також в рамках акції на острові Хортиця посадили 2 тисячі дерев. Для висадки більше двох тисяч дубів на острів з'їхалися сотні людей з всієї України. Акція була організована Національним рухом України. Так пам'ятник виглядав до акту вандалізму:

На о. Хортиця невідомі знесли пам'ятник борцям за незалежність України (ФОТО)На о. Хортиця невідомі знесли пам'ятник борцям за незалежність України (ФОТО)

Фото: У Запоріжжі невідомі зруйнували пам'ятний знак воїнам АТО (zanoza-news.com)

Нагадаємо, раніше аналогічний випадок мав місце в Черкасах. Там був знищено пам'ятний знак генералу Збройних сил України, загиблому на Донбасі в бою з сепаратистами. За фактом події акту вандалізму ведуться слідчі дії.

Також подібний випадок стався у Харкові. Там чоловік на тракторі зніс постамент з українським прапором.