ru ua

Офіційно - майже жебрак: журналісти показали розкішний маєток Петра Симоненка (відео)

Офіційно - майже жебрак: журналісти показали розкішний маєток Петра Симоненка (відео) Фото: Петро Симоненко (Фото Євгена Орловського / УНІАН)

Його дім знаходиться в 20 кілометрах від Києва

У колишнього лідера забороненої в Україні Комуністичної партії Петра Симоненка є розкішний маєток з власним озером. Його маєтки вдалося зняти журналістам програми "Гроші".

Маєток Симоненко розташований на околиці села Березівка ​​в 20 кілометрах від Києва. Не найдорожчі котеджі в цьому селищі оцінюються приблизно в $ 300 тис.

Втім, офіційно Петро Симоненко - майже жебрак. Майно записано на його дружину Оксану і двох синів. В цілому вони мають безліч нерухомості по всій Україні і офісів на лівому березі Києва.

Відео: Маєток Петра Симоненка (youtube.com/Телеканал 1+1)

Знайдений журналістами маєток в селі Березівка ​​зареєстрований на тещу екс-лідера Компартії Людмилу Ващенко. Симоненко ж підтвердив, що проживає в цьому будинку, але приїжджає тільки на свята.

Нагадаємо, як українські екс-нардепи влаштували скандал в ефірі росТБ.

Втік в РФ екс-нардеп Ігор Марков влаштував перепалку з Петром Симоненко. В ефірі програми пропагандиста Володимира Соловйова на "Росія 1" Марков назвав Симоненка "агентом СБУ" і кинув в нього кілька монет дріб'язку.

Хайп-таксі #17: скільки грошей вам потрібно для життя