"Бог не чарівник з паличкою": Папа Римський розповів про Бога і теорії Великого вибуху

Папа Римський розповів про Бога і теорії Великого вибуху
Фото: Папа Римський

На думку понтифіка, можна вірити і в науку і в Бога

Папа Римський заявив, що можна одночасно вірити і в Бога, і теорію Великого вибуху, який дав початок Всесвіту і від якого зародилася життя. Про це він заявив, спілкуючись з членами Папської академії наук, пише The Independent.

Понтифік визнав, що читаючи рядки з Біблії про створення світу, "ми ризикуємо уявити Бога якимось магом з чарівною паличкою, який був в змозі зробити все, але це не так".

У той же час він підкреслив, що наукові теорії виникнення і розвитку життя не суперечать вченню церкви, а "доповнюють її".

"Великий вибух, як найбільш визнана у наш час концепція походження Всесвіту, не суперечить божественному втручанню творця, але, швидше, вимагає цього. Ніхто не може стверджувати, що наука і віра не можуть йти рука об руку. Бог завжди супроводжував великим науковим відкриттям. Знання, мудрість і молитва розширюють серце вченого і зміцнюють його дух", - сказав Папа Франциск.

Нагадаємо, Ватикан перестане виготовляти монети євро з Татом Франциском.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся