ua en ru

В переходах на станції метро "Лісова" похвалились відсутністю МАФів

В переходах на станції метро "Лісова" похвалились відсутністю МАФів Фото: Метро "Лісова"

"Київський метрополітен" показав перехід на станції метро "Лісова"

На одній з найбільш завантажених у Києві станцій нарешті є де пройти пасажирам метро. З переходів станції метро "Лісова" прибрали МАФи. Фото спустошеного переходу опублікував "Київський метрополітен" на своїй сторінці в Facebook.

"Станція "Лісова" – в п'ятірці найзавантаженіших. Ще порівняно нещодавно до неї потрібно було протискатись між МАФами. Сьогодні здається, що вільно й просторо було завжди", - написали до фотографії переходу.

В переходах на станції метро "Лісова" похвалились відсутністю МАФівФото: Метро "Лісова"

Однак в мережі відзначили, що зовні біля станції як і раніше ніде пройти. Всюди безладно стоять малі архітектурні форми, які не тільки псують зовнішній вигляд міста, але й заважають пересуванню.

Також у коментарях поскаржилися на стан інших столичних переходів станцій метро. Зокрема, звернули увагу на "Позняки" та метро "Харківська".

"Дякую. Чудово, що ви не зупиняєтеся. Осокорками досі не можу налюбуватись. Але.. Позняки...Харківська.. там же пекло, особливо влітку, коли в підземці торгують живою рибою або ковбасами. Я розумію, що за цим стоять бізнесмени, які не готові ділитися ласим шматком прибутку, але сподіваюся, через пару років ви поборете це", - написав Андрій Оніщук.

"От тільки зовні все так само! Вхід до переходу заставлений "прилавками". Звернення до КМДА та Метрополітену не допомагають... Псіханула б і спалила все, та безпека людей передусім", - зазначила користувач Ірина Сергіївна.

В переходах на станції метро "Лісова" похвалились відсутністю МАФів

В переходах на станції метро "Лісова" похвалились відсутністю МАФів

В переходах на станції метро "Лісова" похвалились відсутністю МАФівВ переходах на станції метро "Лісова" похвалились відсутністю МАФів

До речі, у Києві почали масову вирубку дерев для нової забудови на історичній горі.