ua en ru

Чергова провокація РосСМИ: у Світоліної прокоментували заяву тенісистки про Донбасі

Чергова провокація РосСМИ: у Світоліної прокоментували заяву тенісистки про Донбасі Фото: Еліна Світоліна (btu.org.ua)

Представник тенісистки вважає, що це могла бути спланована акція росСМИ

Спонсор першої ракетки України Юрій Сапронов розповів, що російські ЗМІ спровокували знамениту українську тенісистку Еліну Світоліну питаннями про ситуацію на Донбасі

"Еліна грає в теніс. В Україні буває рідко. Навіть дуже рідко. Знати достовірно про те, що відбувається, вона не може. WTA, яка проводить "Кубок Кремля", однозначно виключила всі питання про політику з офіційної прес-конференції. У мене є офіційний текст прес-конференції. Прес-офіцер турніру припиняла будь-які спроби прив'язати політику до турніру. В офіційному релізі прес-конференції Світоліної немає жодного політичного моменту", - сказав Сапронов в інтерв'ю "КП в Україні".

Представник Світоліної зазначив, що не впевнений у достовірності слів Еліни про війну на Донбасі. Він не виключає, що це могла бути спланована акція росСМИ.

"Після були якісь інтерв'ю тет-а-тет. Де гравець залишається наодинці з журналістами. І спровокувати молодого гравця досить нескладно. Зараз у Еліни етап перепідписання менеджерського контракту, кілька маркетингових агентств зі світовим ім'ям борються за Світоліну. І я цілком допускаю, що це була навмисно подстроенная провокація. Звідки цифра в 97%? Зі стелі, природно. Її спровокували. І я не впевнений до кінця, що це пряма мова Еліни", - заявив Сапронов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Світоліна заявила, 97% українців не розуміють чому в Донецьку війна.