ru ua

"Подумали, що це лис": під Тернополем на жінку напав вовк (фото)

"Подумали, що це лис": під Тернополем на жінку напав вовк (фото) Фото: Вовк (pixabay.com/ru/users/christels)

Інцидент стався вночі у дворі жінки

У Бережанському районі Тернопільської області вовк напав на пенсіонерку Галину Мацепу, яка спершу переплутала його з лисицею. Про це повідомляє "24 канал".

Так, у двір жінки вночі забіг вовк, якого до цього вона нібито бачила місяць тому в іншому районі області. Як стверджує дочка жінки, їм вдалося відбитися від звіра.

"Ми подумали, що це лис, тому почали виганяти його палицями. А потім дивлюся, що у нього хвіст інший. Я його вдарила по голові палицею, а він до мене скаче", - сказала вона.

"Подумали, що це лис": під Тернополем на жінку напав вовк (фото)

Фото: напад вовка (24tv.ua)

Після цього, стверджує жінка, вона сховалася в автомобілі, викликавши на допомогу правоохоронців і мисливців. Після того, як поліція опинилася на місці НП, пенсіонерці викликали "швидку". Спочатку вона відмовилася від допомоги, але на наступний день передумала.

На наступний день вовка вбили в іншому селі. При цьому жінки сумніваються, що це може бути саме той звір, який на них напав.

"Подумали, що це лис": під Тернополем на жінку напав вовк (фото)

Фото: напад вовка (24tv.ua)

Нагадаємо, жителі сіл Тернопільської області живуть в постійному страху, адже в околицях орудує зграя вовків. Вже три села постраждали від нічних нападів хижих звірів на території людей.

Нагадаємо, в Житомирській області, ймовірно із-за голоду, вовки загризали собак.

Раніше повідомлялося про те, що невідома тварина в Тернопільській області п'є овечу кров.