ru ua

Порошенко йде в президенти: що думають про це українці

Порошенко йде в президенти: що думають про це українці Фото: president.gov.ua

Українці прокоментували заяву Порошенка про те, що він йде на президентські вибори

Чинний президент України Петро Порошенко заявив, що буде брати участь у президентських виборах, які пройдуть 31 березня 2019 року. Українці відреагували на цю заяву.

Хтось вважає, що краще, щоб президентом країни стала вже інша людина, але багато хто підтримує кандидатуру Порошенка.

"Господи дай розуму тим людям, які будуть голосувати за пороха. Вони нічого не бачать і не чують. Вони сліпі. Їм подобається війна і голод. Безробіття і злидні. Безкарність і злочини. Прокиньтеся", - написав Володимир Гетьман.

"Люди не ведіться на провокації ботів. У них робота така. Не так їх багато, як створених ними акаунтів. Їх завдання створити враження, що в Україні є багато незадоволених президентом", - зазначив Віктор Турушев.

Порошенко йде в президенти: що думають про це українці

Скріншот з Facebook

"Можливо, у когось є претензії до діючого президента. Можливо хтось бачить розвиток України по-іншому. Але якщо Росія готова на будь-тільки не його. Значить, він добре дав їм просра...я. Я таке підтримаю. Удачі Вам пане президент на виборах. Переважна кількість справжніх українців з вами", - зазначив Ігор Пастушенко.

"Тільки з ним Україна доб'ється перемог і стане сильною державою. Ну немає гідних. Голосувати треба за Україну. Україна головне. Хто не хоче бути на колінах. Дивитися вперед в майбутнє, але ніяк не в тому незрозуміле минуле. Думайте і не продавайтесь",- прокоментувала Олена Пивоваренко.

"Вистачає ще нахабства, людей довів до злиднів і знову лізе, та коли настане судний день? ", - зазначила Віра Британ.

Порошенко йде в президенти: що думають про це українці

Скріншот з Facebook

"Порошенко москалям, як кістка в горлі. Так як в країні війна, то тільки за Порошенка", - написала Галя Садигова.

"Підтримую на всі 100%, будуть голосувати за нього", - написав Harper Hohner.

"А даремно, відпочив би вже", - зазначив Сергій Дорощук.

"Він збереже Україну", - написала Марія Липчей.

Нагадаємо, що в команді Порошенко розповіли про стратегії його кампанії, в якій будуть застосовуватися кілька технологій.

Раніше повідомлялося, що в разі перемоги Порошенка на виборах його команда разом з Володимиром Гройсманом може піти на парламентські вибори.