ua ru

З'явився тізер українського фільму "Вулкан"

З'явився тізер українського фільму "Вулкан" Кадр з тізеру YouTube/Dergkino Ukraine

Держкіно оприлюднило тізер майбутнього драмеді

З'явився тізер повнометражного ігрового драмеді "Вулкан" режисера Романа Бондарчука. Відповідне відео опубліковане на каналі Dergkino Ukraine в YouTube.

Повідомляється, що фільм перебуває на завершальній стадії виробництва, яке спільно здійснює Україна, Німеччина і Франція.

Проект фільму "Вулкан" став одним із переможців 7-го конкурсного відбору Держкіно і реалізовується за державної підтримки. З українського боку виробництво фільму здійснює кінокомпанія "ТАТОФІЛЬМ", продюсерами стрічки є Олена Єршова і Дар’я Аверченко.

Автори сценарію - Роман Бондарчук, Дар’я Аверченко та Алла Тютюнник. В 2015-му році кіносценарій "Вулкану" отримав премію Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова".

Відео: Тізер "Вулкан" (YouTube/Dergkino Ukraine)

Головний герой фільму Лукас переживає кризу середнього віку. Він працює перекладачем в офісі ОБСЄ й у складі моніторингової місії вирушає на кордон з анексо Кримом. Cерія дивних збігів залишає Лукаса сам на сам з таємничим і хаотичним всесвітом південного степу, в якому життя здається відірваним від будь-якої структури. У цих дивних місцях Лукас починає життя спочатку.

3-го липня "Вулкан" був представлений у рамках секції "Works in Progress" 52-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах, а 21-го липня драмеді буде представлено на Одеському міжнародному кінофестивалі.

Завершення виробництва "Вулкану" заплановане на вересень 2017 року.

До речі, українсько-словацький фільм "Межа" показали на кінофестивалі в Карлових Варах.