ru ua

Представник України на Євробаченні 2017 зауважив, що на конкурс приїхало мало туристів

Представник України на Євробаченні 2017 зауважив, що на конкурс приїхало мало туристів Фото: Представник України від Євробачення 2017 (РБК-Україна)

Галич вважає, що в Київ приїхало значно менше гостей, ніж очікувалося

Представник України на Євробаченні 2017, лідер гурту o.torvald Женя Галич розповів про те, як група готується до виступу на Євробачення-2017 і про організацію самого конкурсу. Про це повідомляє канал "112 Україна".

"Все, що стосується МВЦ, звук і світло - на дуже високому рівні. Величезна сцена, професійні німецькі техніки, які працюють з нами", - поділився враженнями Галич.

Також він вважає, що не всі люди, зайняті в організації конкурсу, на його думку, розуміють, що саме потрібно робити.

"Що стосується підготовки, то, мені здається, не зовсім все так, як хотілося б. Деякі люди, які залучені в конкурс, просто не розуміють, що їм робити", - зазначив лідер O. Torvald.

Галич вважає, що в Київ приїхало значно менше гостей, ніж очікувалося. Самі ж учасники української групи займаються репетиціями і тим, що розважають пресу.

"Вигулюємо світову пресу вулицями Києва, п'ємо з нею, граємо для них і дивимося на Київ іншими очима", - розповів Галич.

Галич вважає, що на Євробачення-2017 приїхало набагато менше гостей, від очікуваної кількості (30 тис. осіб).

Нагадаємо, Олег Скрипка, мер Києва і віце-прем'єр-міністр не знають назви пісні представника України на Євробаченні 2017.