Крадіжки валіз: як у "Борисполі" борються з вантажниками-злодіями

Крадіжки валіз: як у "Борисполі" борються з вантажниками-злодіями
Фото: У "Борисполі" борються з вантажниками-злодіями (www.time.kz)

Найбільший аеропорт країни стикається з низкою труднощів у перешкоджанні крадіжками багажу пасажирів

У Міжнародному аеропорту "Бориспіль" зростає кількість крадіжок багажу. Про це в ході прес-конференції повідомив виконуючий обов'язки генерального директора аеропорту Євген Дихне.

За його словами, з 15 травня по 29 вересня 2016 року зареєстровано 46 звернень про несанкціонований доступ до багажу, тоді як за аналогічний період минулого року надійшло всього 11 таких звернень громадян.

"У нас є труднощі. Коли ми визначаємо працівника як нечистоплотного, схильного до злодійства, у нас не так багато юридично вивірених механізмів, щоб звільнити його з роботи. Працює презумпція невинності, юридичні норми", - сказав Дихне.

За його словами, аеропорт не завжди має достатньо доказів для судового переслідування. А вантажники, які крадуть багаж, - це далеко не бідні люди, у багатьох з них досить великі будинки в Бориспільському районі, вони можуть собі дозволити ефективно захищатися в судах "і займаються вони своїм промислом десятиліттями".

"Тому наші спільні з поліцією зусилля щодо залучення таких осіб до відповідальності не завжди успішні", - констатував Дихне.

Крім того, аеропорт не має юридичної можливості звільняти таких працівників по тій статті, по якій їх не взяли на роботу. В результаті злодії звільняються з записом у трудовій книжці "за згодою сторін" чи за власним бажанням. Це не дає ніяких гарантій, що наступний директор підприємства не візьме їх назад на роботу.

"Ми працюємо над тим, щоб мати велике число механізмів впливу і очистити наші ряди від нечесного персоналу", - резюмував він.

До речі, аеропорт "Бориспіль" у 2017 році планує реконструкцію транзитної зони.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся