ru ua

Як пройшло весілля принца Гаррі і Меган Маркл: відео одруження

Як пройшло весілля принца Гаррі і Меган Маркл: відео одруження Фото: Twitter Clarence House

Як Меган Маркл і принц Гаррі готувалися до весілля

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл відбулася 19 травня у Віндзорі. 33-річний принц Гаррі, військовослужбовець та 36-річна американська актриса Меган Маркл скріпили узи шлюбу в каплиці Святого Георгія близько 14:40 дня. Захід вважається найбільш масштабною і захоплюючою подією в Британії за останні кілька місяців.

Відео: Хвилюючі подробиці весілля Принца (video.rbc.ua)

Одруження Віндзорів завжди були подіями національного масштабу, але в цей раз церемонія була дуже незвичайною для королівського двору. Ніколи раніше в каплиці Святого Георгія не звучав госпел, а наречену ніколи не проводжав до вівтаря батько майбутнього чоловіка. Молодята також вирішили наслідувати прикладу принца Уиальяма і Кейт Міддлтон: вони віддали всі кошти, подаровані на весілля у різні фонди.

Торжество обійшлося королівській скарбниці в 35 мільйонів фунтів стерлінгів. Цікаво, що 32 мільйони були витрачені на забезпечення безпеки. Незважаючи на великі витрати, виручка від продажу сувенірів і напливу туристів склала близько одного мільярда.

Подивитися на торжество прибули сотні тисяч людей. Зіркові гості були у вишуканих головних уборах, смокінгах і сукнях від наймодніших дизайнерів. Цікаво, що серед запрошених були колишні пасії принца Гаррі.

Після церемонії принц Гаррі і Меган Маркл вітали підданих Її величності і всіх тих, хто побажав своїми очима побачити весільну процесію року. Після церемонії Єлизавета II запросила на урочистий обід молодят і гостей.

До речі, Styler зібрав добірку найбільш цікавих і химерних вбрання зірок, присутніх на весіллі молодятам.

Відео: video.rbc.ua