ua en ru

"Проти фашистів": прихильники комуністів влаштували мітинг у центрі Житомира

"Проти фашистів": прихильники комуністів влаштували мітинг у центрі Житомира Фото: Прапор (flickr.com vikingman)

Люди вийшли на площу з червоними прапорами і заклеєною символікою

У Житомирі вранці 29 грудня влаштували мітинг. На площі Перемоги зібралися близько сотні прихильників комуністів. У руках люди тримали квіти, портрети радянських військових, державні прапори України і червоні прапори. Про це повідомляє "Житомир.info".

Зазначається, що на прапорах було не важко помітити силуети радянських символів.

Під час мітингу люди згадували про Радянський Союз, боротьбу "проти фашистів" і про річницю визволення Житомира від німецько-фашистських військ.

"Я думаю, що це один з святих днів для нашого міста Житомира, для нашого суспільства. Не за горами 31 грудня - день, річниця визволення Житомира від німецько-фашистських окупантів. Я думаю, що цей день повинен викликати у кожного не тільки пам'ять, але й гордість за тих, кого, на жаль, вже немає поруч з нами. Тому сьогодні вклонилися, як і завжди, кожен рік, поклали квіти, згадали, привітали один одного. Тому що, як я і сказав на мітингу, пам'ять - це рідна сестра совісті", - заявив політик, колишній член "Комуністичної партії" Микола Тимошенко.

За словами політика, мітингувальники виконують закон про декомунізацію, проте не можуть відмовитися від своїх переконань. Саме тому під час мітингу можна було побачити червоні прапори, на яких була заклеєна радянська символіка.

Відео: Мітинг у Житомирі (YouTube/Житомир.info Новости Житомира)

"Прапор перемоги не може викликати подвійне трактування, або подвійного сприйняття. А ми, на жаль, не дозволяємо собі порушення закону. Те, на що в цьому питанні пробували натякнути. Ми виконуємо. Нам дуже боляче, тому що витравлюють з нашої душі, з наших переконань, те святе, чим пишалися чимало поколінь наших батьків. Ми не допускаємо того, чого немає на прапорі, і ви цього не побачили. А червоний прапор подвійне трактування викликати не може. Він з нами був, він є і буде", - зазначив Тимошенко.

Під кінець мітингу люди поклали квіти до пам'ятника радянським воїнам.

До речі, нещодавно в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО.