ua en ru

"Мова йде про затяжні війнах": російський політолог розповів, чого найбільше боїться Путін

"Мова йде про затяжні війнах": російський політолог розповів, чого найбільше боїться Путін Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Президент РФ усіма силами намагається зберегти радянські колонії

Володимир Путін не боїться, що його народ буде ходити в лахмітті. Йому важливіше те, що про нього можуть сказати. Про це заявив політолог і соціолог, президент російського дослідницького центру "Політична аналітика" Михайло Тульський в інтерв'ю виданню "Сегодня".

"Адже те, що в 2014 Путін почав вторгнення в Україну, в 2015 офіційно визнав свої бомбардування в Сирії (таємно він там воюють з 2011 року, а взагалі Сирія окупована радянськими військами ще з 1954-56); точно так само як він веде таємні війни в Лівії і Ємені, там бере участь російський спецназу і йдуть величезні поставки російського озброєння, в т. ч. такого важкого, як "Точки У"), створення і підтримка Кремлем талібів в Афганістані - це все війни за збереження радянських колоній. Путін як типовий комуніст-КДБіст не боїться, що його народ буде недоїдати, ходити в лахмітті, жити в руїнах з щорічної іржавою водою і т.д., але дуже боїться, що про нього можуть сказати: ось дивіться - він "проср*в" радянські колонії", - сказав він.

"Але що хорошого від цих колоній отримує РФ? Незрозуміло. Це типовий радянський колоніалізм: захоплювати і за всяку ціну зберігати контроль над територіями, які приносять збитки і море крові. Нічого Росія з цього не має, крім прямих і непрямих збитків. І мова йде про затяжних і практично нескінченних війнах", - додав політолог.

За словами Тульського, мета Путіна - зібрати по всьому світу покидьків суспільства.

"Плюс улюблене заняття комуністів-КГБістів - це холодні війни, створення по всьому світу своїх маріонеток. І Путін саме цим займається: в Європі і Америці створює і фінансує всі деструктивні сили: комуністів, фашистів, сепаратистів, ісламістів. Саме тому в тому ж Європарламенті Путіна проти України виступають одночасно європейські фашисти і комуністи. Ось це в КГБшном поданні Путіна і є політика "великої держави": збирати по всьому світу всіх покидьків суспільства і шляхом вливання в них величезних грошей і масштабного пі ара роздувати їх в "помітні політсили", - підсумував політолог.

Раніше відомий карикатурист їдко потролліть економічну політику Путіна.