ua en ru

Резонансна поведінка копів у Вінниці викликала ажіотаж в мережі (відео)

Резонансна поведінка копів у Вінниці викликала ажіотаж в мережі (відео) Фото: правоохоронці (livejournal.com)

Дії правоохоронців порушили цілий ряд службових пунктів

Жорсткі дії працівників правоохоронних органів під час затримання водія у Вінниці викликали бурхливий осуд з боку користувачів мережі. Відповідний ролик був опублікований в Youtube.

Так, за словами активіста Володимира Затайдуха, працівники правоохоронних органів порушили одразу 15 пунктів правил. Серед них – зупинка без показника поворотів, використання службового авто в особистих цілях, проникнення у приватну власність, пошкодження авто і відеореєстратора, нанесення тілесних ушкоджень, фальсифікація події і так далі.

Резонансна поведінка копів у Вінниці викликала ажіотаж в мережі (відео)

Фото: скріншот поста (Facebook.com/Володимир Затайдуха)

Також увагу на подію звернув і популярний блогер Сергій Наумович. За його словами, правоохоронці порушили правила, тільки включивши проблисковий маячок.

"Синій проблисковий маячок поліцейськими включається тільки при виїзді на невідкладне службове завдання. За всіма ознаками ніякого невідкладного завдання в момент самого початку відео у копів не було. Т. е., як зазвичай — поліцейські включають маячки просто для того, щоб порушувати ПДР", - сказав він.

Резонансна поведінка копів у Вінниці викликала ажіотаж в мережі (відео)

Фото: скріншот поста (facebook.com/sergonaumovich)

Все, за словами Наумовича, правоохоронці під час затримання водія Renault Megane Дмитра Вороновича відразу 7 правил.

Відео: жорстке затримання водія у Вінниці (Youtube-канал/Микита Котів)

До речі, у Дніпропетровській області капітан поліції вимагав десять тисяч доларів від місцевого жителя за непритягнення до кримінальної відповідальності за нібито шахрайські дії. Про це в Facebook повідомляє прес-центр СБ України.

В якості так званого "посередника" для одержання хабара посадовець залучив знайомого адвоката. Оперативники спецслужби затримали зловмисників після отримання всієї суми, яку вимагав поліцейський.