Народився хлопчик, який вже вміє говорити: лікарі не можуть розгадати цей феномен

Народився хлопчик, який вже вміє говорити: лікарі не можуть розгадати цей феномен
Немовля (фото: pixabay.com)

Здивуванню молодих батьків та акушерів не було меж

Акушери першого міського пологового будинку Норильська були вкрай шоковані при народженні маленького Степана Бажеєва. Причиною такої бурхливої реакції став той факт, що вже через пару хвилин після пологів дитина стала вимовляти цілком осмислені слова.

Вагітність 17-річної Лізи Бажеєвої проходила природно і без яких-небудь особливостей. Те ж саме стосується і пологів. Досвідчені співробітники пологового відділення прийняли пологи, і на світ з'явився цілком здоровий Стьопа. Але не встигли лікарі ще й привітати дівчину, як новонароджений хлопчик... виразно вимовив слово "тато".

Акушерка з 30-річним стажем Марина Панова приймала пологи. У своєму інтерв'ю журналістам вона чесно зізналася, що за весь час роботи таке бачить вперше і власними вухами чула, як дитина говорила!

Цікаво, що таке явище можна було б вважати випадковістю, але слово "тато" немовля продовжувало повторювати, поки через декілька хвилин не видало... "мама". Вже на наступний день, коли щаслива мати ласкаво заколисувала дитину і розповідала хлопчику, що батько ось-ось повинен прийти, син несподівано уточнив: "Хто? Тато?".

Широкий інтерес громадськості

Звичайно ж, такий феномен не зміг залишитися непоміченим серед широких мас. Особливо даним випадком зацікавилися наукові кола, адже до цього мало хто з учених міг особисто побачити настільки неймовірну дитину. Відразу ж посипався цілий ряд наукових теорій з цього приводу.

Багато фахівців вважають, що вимовлені слова Стьопа вивчив, перебуваючи в утробі матері, адже вже давно відомо, що дитина цілком може чути те, що відбувається зовні. Ліза і Родіон у відповідь на таку теорію кажуть, що про це читали вже давно. Вони максимально відповідально поставилися до вагітності і намагалися всіляко розвивати малюка.

Народився хлопчик, який вже вміє говорити: лікарі не можуть розгадати цей феномен

Вагітна жінка (фото: pixabay.com)

Батько розповідає, як читав казки, вірші, співав хлопчикові пісні під гітару. Молода мама додає до цього, що вони з чоловіком також часто включали дитині класичну музику.

Що кажуть лікарі

Кваліфікований лікар Марія Панова стверджує: те, що настільки розвинений малюк народився саме в цій сім'ї не випадково. Тато Стьопи - спортсмен і тренер, до того ж дуже розвинена людина в духовному плані. З дружиною вони один одного дуже люблять, що вже створює сприятливі умови для швидкого розвитку дитини.

"Якщо з дитиною ще на ранніх етапах вагітності вести себе так, як ніби вона вже народився, ймовірність того, що вона буде обдарованою, значно зростає. Саме це ми бачимо в даній ситуації. Ліза постійно розважала його, спілкувалася і займалася з ним", - стверджує Панова.

Народився хлопчик, який вже вміє говорити: лікарі не можуть розгадати цей феномен

Немовля (фото: pixabay.com)

Фахівці, що займаються вивченням феноменальних дітей, говорять про те, що зараз народжуються діти більш розвинені, ніж ті, які з'являлися на світ ще років 10 тому. Причиною такого розвитку є постійна зміна живої природи. Внаслідок таких змін змінюється і людина, як вид, але далеко не останнє місце в цьому випадку грає і батьківська діяльність.

Родіон Бажеєв каже, що Стьопа все робить значно швидше за своїх однолітків. Не так давно провідати дитину приходила медсестра, яка була вражена тим, що хоч малюкові ще немає і місяця, він вже сам перевертається на животик. Зазвичай діти починають так робити значно пізніше.

Що говорять користувачі Інтернету в світі

Ціла хвиля різних думок, теорій, коментарів та обговорень пройшла на рахунок феномену Стьопи і в мережі. Багато хто відносить хлопчика до відомих дітей "індиго", які мають нестандартні здібності.

Деякі стверджують, що це лише випадкове явище і про якісь більш розвинені, ніж у інших здібності говорити не доводиться. Є навіть ті, хто стверджують, ніби вони народилися зі схожими талантами, але ніяких в процесі дорослішання всі вони були втрачені і розвиток повернулося в норму.

Народився хлопчик, який вже вміє говорити: лікарі не можуть розгадати цей феномен

Немовля (фото: pixabay.com)

А є вчені, які вважають, що на Бажеєва вплинуло особливе випромінювання космосу...

У кожному разі, весь світ уважно стежить за зростанням незвичайного малюка і чекає від Стьопи нових звершень.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся