ua en ru

Ярош заявив, що добровольці покинуть передову на Донбасі

Ярош заявив, що добровольці покинуть передову на Донбасі Фото: Українські військові (mil.gov.ua)

Добровольці розмістяться на місцях і в підрозділах територіальних загонів оборони

Депутат Верховної ради України і лідер "Української добровольчої армії" (УДА), сформованої на основі організації "Правий сектор", Дмитро Ярош повідомив, що українські нацбатальйоны залишають передову в Донбасі. Про це заявив сам депутат під час виступу перед ДніпроОГА.

"Оголошую про те, що 5 і 8 окремі батальйони Української добровольчої армії виходять з передової, але ми не виходимо з війни... Сьогодні головне завдання для УДА - це побудова територіальних загонів оборони, які повинні мати чіткий функціонал", - сказав Ярош.

Депутат стверджує, що на даний момент колишні добровольці використовуються неефективно, а інколи навіть стають інструментами в руках політиків чи криміналітету.

"Ми маємо безліч "атошних" організацій, що призводить до розпорошення потенціалу, який реально може бути важливим для України в даний час. Завдання УДА зібрати всіх, хто воював в єдиний ударний кулак", - завив Ярош.

Крім того, він стверджує, що не вірить у дипломатичні варіанти вирішення конфлікту на Донбасі і очікує силового настання ЗСУ з подальшою реінтеграцією окремих територій України.

Нагадаємо,що на Донбасі попрощалися з 19-річною військовослужбовою ЗСУ. Дівчина загинула героїчно, борючись з бойовиками на Донбасі.

Ми писали, що у Київському госпіталі помер боєць, якого поранили на фронті в кінці червня. Рубанский служив у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Федір брав участь у боях за Авдіївку і воював в інших гарячих точках Донбасу.

А також про те, що на Донеччині помер відомий український волонтер. З 2014-го Бєлінський був волонтером на Донбасі, здійснив близько сотні гуманітарних поїздок на передову, а також підписав контракт з ЗСУ.

Відео: РБК-Україна