ru ua

У Росії медики відмовилися нести вмираючого на ношах

У Росії медики відмовилися нести вмираючого на ношах Фото: Російський медик

61-річний чоловік помер через недбалість російських лікарів

У Росії співробітники швидкої відмовилися нести вмираючого Валерія Аветисяна на ношах. Про це пише видання Life.

Повідомляється, що 61-річному чоловікові стало погано, він відчув гострий біль в області серця. Його дружина Карина негайно викликала бригаду швидкої допомоги і уточнила, що у її чоловіка важкий стан і підозра на інфаркт.

Медики прибули через десять хвилин на звичайній швидкій, а не на реанімобілі. Лікарі близько півгодини проводили обстеження і відмовилися спускати вмираючого пацієнта на ношах.

"Вони послали мене за "волокушею", я спочатку не зрозуміла, що це. Я побігла до машини, і мені дали носилки. Я їх принесла, а вони мені заявили, що я повинна знайти того, хто його понесе на ношах. Я була шокована і запитала, кого я можу знайти в годину ночі. Вони запропонували знайти двірника якого-небудь і махнули рукою", - розповіла жінка.

Пізніше Карина Аветисян змогла знайти школярів, які спустили її чоловіка і донесли до машини.

"Співробітники швидкої не дозволили мені навіть сісти з ним в машину і сказали, щоб я добиралася на таксі. Коли я приїхала в лікарню, мені лікар повідомив, що чоловіка вже привезли в комі і він помер. Якби його вчасно привезли в лікарню, то він би залишився живий", - зазначила жінка.

Раніше у Росії відвідувачі зоопарку до смерті налякали страуса.