ru ua

Росіяни назвали своїх головних ворогів: яке місце зайняла Україна

Росіяни назвали своїх головних ворогів: яке місце зайняла Україна Фото: Росія (pixabay.com//Public_Domain_Photography)

Настрої жителів РФ пов'язали з інформаційним полем країни

Росіяни назвали своїх головних ворогів. Виявилося, що жителі РФ вважають Україну одним з головних ворогів. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного "Левада-центром".

Головними ворогами своєї країни жителі Росії вважають США (68%), Україну (29%) і Європейський Союз (14%). Наступними у списку є держави колишнього СРСР (10%), Польща (8%), Німеччина, НАТО і Англія (по 6%).

Соціолог "Левада-центру" Денис Волков пов'язав дані настрої росіян з інформаційним полем в РФ, передає rbc.ru.

"США знаходяться в списку головних недругів Росії з кінця 1990-х, а Європа і Україна — після початку конфлікту через Крим, коли Захід (і США, і Європа) однозначно підтримав Україну. Сам конфлікт з самого початку сприймався не як російсько-український, а як між Росією і Заходом", - зазначив соціолог.

Росіяни назвали своїх головних ворогів: яке місце зайняла УкраїнаРосіяни назвали своїх головних ворогів: яке місце зайняла УкраїнаРосіяни назвали своїх головних ворогів: яке місце зайняла УкраїнаРосіяни назвали своїх головних ворогів: яке місце зайняла УкраїнаРосіяни назвали своїх головних ворогів: яке місце зайняла УкраїнаРосіяни назвали своїх головних ворогів: яке місце зайняла Україна

Фото: Відповіді росіян (rbc.ru)

Опитування Левада-центру було проведене 1-5 грудня 2017 року серед 1,6 тис. осіб у віці від 18 років у 137 населених пунктах 48 регіонів Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

До речі, відомий музикант висміяв РФ.