Російські депутати хочуть заборонити дітям чиновників вчитися за кордоном

STYLERLIFE        14.11.2016 - 14:29
Фото: Російські чиновники (fishki.net)
Фото: Російські чиновники (fishki.net)

Навчання в закордонних школах і вузах, на думку комуністів, "вимиває кадри" з РФ

До Держдуми РФ внесено законопроект, що пропонує заборонити чиновникам і топ-менеджерам державних компаній направляти своїх неповнолітніх дітей для навчання за кордон. Відповідний документ опублікований на сайті російського парламенту.

"Проект спрямований на припинення поширеної практики напрямки батьками - чиновниками, топ-менеджерами держкомпаній і держкорпорацій своїх дітей для навчання за кордон. Це перешкоджає формуванню в країні справді національної управлінської еліти, вимиває кадри, сприяє закріпленню в Росії соціальної нерівності, відриву правлячого класу від народу", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Пропоновані обмеження можуть стосуватися осіб, що заміщають державні посади в Росії, державні посади суб'єктів, муніципальні посади, посади федеральної державної цивільної служби, державної цивільної служби суб'єктів РФ і муніципальної служби.

Крім того, проект закону пропонує ввести заборону на навчання за кордоном для неповнолітніх дітей працівників, що займають керівні посади на державних підприємствах, в державних корпораціях, а також в організаціях, де частка держави складає більше 25%.

Додамо, що автором законопроекту є депутат від КПРФ Валерій Рашкін.

До речі, дочка Пєскова, яка не хоче жити в Росії, поскаржилася, що в Парижі порушують її недільний дозвілля.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся