ua en ru

Російський блогер назвав причину вибуху в метро Санкт-Петербурга

Російський блогер назвав причину вибуху в метро Санкт-Петербурга Фото: Вибух у Санкт-Петербурзі

За словами блогера вибух - це справа рук Путіна і ФСБ

Російський фінансист і блогер Слава Рабінович розповів причину вибуху в метро в Санкт-Петербурзі, який стався 3 квітня. Про це він повідомив на своїй Facebook - сторінці.

"2017 рік, вибух у метро в Санкт-Петербурзі. Невірний порядок: корупція, незмінна влада, незаконний 3, 4, 5, 6, 7 термін Путіна, придушення протестів, анексія Криму, війна з Україною, війна в Сирії, військові злочини, санкції, неможливість зняти санкції, економічна криза, масові протести по всій країні. Треба змінити порядок. Вірна порядок: переобрати Путіна на посаду президента РФ в N-ий раз, всупереч Конституції. Вибухи в метро, жертви, "боротьба з тероризмом", можливо нова війна, мочити в сортирі. Путіна дуже складно відірвати від його кабінету в Кремлі, разом з ядерною кнопкою. Але це необхідно зробити. У Путіна та його ОЗУ є репутація, і на підставі цієї репутації не може бути застосований принцип презумпції невинуватості по відношенню до них. Сьогоднішні вибухи в метро в Санкт-Петербурзі не є терористичним актом, а є спецоперацією Путіна і ФСБ, поки не буде доведено протилежне. І ось зараз настаtт час вийти на вулиці. Інакше Путін продовжить нас підривати, як це було в 1999 році", - написав блогер.

"Ми знаємо методи і прийоми гебухи. Сьогоднішня трагедія, як і трагедії 1999 року, є просто черговою фазою в черговій спецоперації за чергову інавгурацію Путіна. Повторю: поки не буде доведено протилежне", - підсумував Рабінович.

#ДляГааги #ДляТюрьмы В Санкт-Петербурзі стався вибух у метро, є загиблі (поки що повідомляють про 10). 1999 рік, дор...

Опубліковано Slava Rabinovich 3 квітня 2017 р.

Нагадаємо, що кількість жертв метро Санкт-Петербурга зросла до 12.