ua en ru

Російський журналіст запитав українців про ставлення до РФ

Російський журналіст запитав українців про ставлення до РФ Фото: Опитування на вулицях Чернігова

Олександр Сотник провів опитування на вулицях Чернігова

Російський журналіст Олександр Сотник запитав жителів Чернігова про їхнє ставлення до Росії і політиці Кремля. На питання: "Хотіли б ви, щоб Росія повернула свій політичний вплив на Україну, про що явно мріють в Кремлі" українці, звичайно ж, відповіли негативно.

Деякі респонденти були обурені "провокаційним питанням", а один з чернігівців навіть завдав прямої образи президенту РФ Володимиру Путіну.

"Путін, ти не захворієш, тому що ти - г*дон", - сказав чоловік.

За словами Сотника, це опитування свідчить про те, що розмови в російських ЗМІ на тему, що, нібито, українці шкодують про віддалення від "великого брата", можна вважати пропагандистськими спекуляціями.

"Головний висновок: у Росії люди бояться говорити на камеру, в Україні - ні. В Росії громадянин відчуває себе заручником страху, в Україні - ні. А якщо в людині немає страху - значить, вона розуміє, що від неї залежить багато чого, і одного разу вона зможе змінити те, що її не влаштовує. "Рабів до раю не пускають" - це щира правда. І саме за те, що українці - не раби і не холопи - превеликий респект. Хочеться сподіватися, що одного разу росіяни теж усвідомлюють той факт, що від них залежить дуже багато. І не просто усвідомлюють, а почнуть діяти. Тільки от боюсь - спочатку доведеться пережити напад пекучого відчаю... Але тут вже - що, самі винні...", - резюмував Сотник.

До речі, Олександр Сотник вважає, що сили Росії на кінець і скоро їй прийде кінець.