ua en ru

Найбагатші українські нардепи-декларанти проігнорували прохання волонтерів допомогти армії

Найбагатші українські нардепи-декларанти проігнорували прохання волонтерів допомогти армії Фото: Проект Е-десятина (facebook.com)

Депутати відмовили волонтерам у фінансовій допомозі українській армії

Десять депутатів України, яких волонтери в рамках благодійної акції "Е-десятина" попросили фінансово підтримати армію, не перерахували на рахунок ні копійки.

Про це повідомили волонтери "Повернися живим" в соцмережі Facebook.

Волонтери написали, що за нулі тепловізори не купити. Тому вони вирішили звернутися до державних чиновників, багатству яких можна лише позаздрити.

"Сьогоднішні адресати - справжні "слуги народу ", тобто держслужбовці вищої ланки, матеріальним благополуччям яких можуть позаздрити ТОП-бізнесмени європейських країн. А саме - це працівники міністерств і губернатори, які очолили рейтинг найбагатших чиновників (що примітно, глава уряду цей рейтинг не очолює , але оскільки йому дісталося 4-е місце, він також отримає від нас) ", - написали благодійники.

Листи були відправлені політикам, які увійшли до складу парламенту на хвилі постмайданівських настроїв, а саме: Мустафі Найєму, Єгору Соболєву, Сергію Лещенко, Олегові Мусію, Ользі Богомолець, Михайлу Гаврилюку, Ігореві Луценко, Володимиру Парасюку, Ганні Гопко та Сергію Висоцькому.

З усіх цифр, зазначених депутатами в е-деклараціях, поки що на потреби армії надійшли лише нулі. Що ж нулів у сумі...

Опубліковано Повернись живою 24 листопад 2016 р.

Десять днів тому, після оприлюднення Е-декларацій українських політиків, ми разом з ветеранами АТО надіслали листи-звер...

Опубліковано Повернись живою 21 листопад 2016 р.

До речі, волонтер жорстко розкритикувала політиків в прямому ефірі ТБ.