ua en ru

Вересень порадує теплом: синоптики дали прогноз погоди на перший місяць осені

Вересень порадує теплом: синоптики дали прогноз погоди на перший місяць осені Фото: Осінь (РБК-Україна)

Похолодання прийде тільки наприкінці місяця

Вересень в Україні буде теплим і м'яким, а бабине літо розпочнеться після 15 числа. Про це повідомляють "Аргументи і Факти"

За даними синоптиків, вересень буде без сюрпризів і температура повітря буде нагадувати про літо. Вони рекомендують насолодитися відпочинком під час оксамитового сезону у моря, а також погуляти в лісі або міських парках.

Вони відзначають, що різких перепадів температури вдень і вночі не буде. Середньодобова температура буде на рівні +17 градусів. Вдень – близько 23 градусів тепла, вночі приблизно 12 градусів вище нуля.

Велика частина місяця буде по-літньому теплою, а ось в кінці місяця погода може змінитися на дощову та похмуру і. У деяких регіонах може супроводжуватися штормовими явищами.

"Зміна клімату, яку ми зараз переживаємо, буде позначатися в будь-який час року. Через будь-який перепад температур - від тепла до холоду і навпаки - обов'язково будуть утворюватися штормові явища. Особливо це характерно для південного регіону. Треба бути готовим до цього, адже така кліматична дійсність буде зберігатися і в наступні роки", - повідомила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.

Вересень порадує теплом: синоптики дали прогноз погоди на перший місяць осені

Ілюстративне фото (pixabay.com)

А ось народний синоптик Леонід Горбаль уточнив, що перші осінні дощі можуть прийти в Україну вже 10 вересня і зіпсувати погоду майже на тиждень.

За словами Горбаля, бабине літо розпочнеться 15 вересня і триватиме майже до 25 числа. В кінці місяця почнеться похолодання.

Ще один народний синоптик Володимир Деркач, прогнозує початок осені мінливим. В першій декаді, на думку синоптика, будуть дощі і коливання температур, а до 10-го вересня потеплішає, і така погода протримається до кінця місяця. Потім настане невелике похолодання. Третя декада місяця буде відносно прохолодний і помірно дощовою.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що свій прогноз погоди на 30 серпня дала народний синоптик Наталка Діденко.

А також писали про прогноз погоди на останній тиждень літа.

Відео: РБК-Україна