ua en ru

Сестрі поета Стуса подарували квартиру

Сестрі поета Стуса подарували квартиру Фото: Кличко купив квартиру родині Стуса, як і обіцяв (Oksana Zinovieva / Twitter)

Віталій Кличко з братом Володимиром вручили сестрі українського поета Василя Стуса Марії ключі від нової квартири у Києві

Сім'я українського поета Василя Стуса отримала ключі від квартири в новому будинку в Києві від міського голови Віталія Кличка. Квартиру купив за власні кошти Володимир Кличко.

У ЗМІ набула широкого розголосу інформація про те, що сім'я видатного українського поета, Героя України Василя Стуса живе в дуже обмежених умовах, після переїзду з Донбасу. Сестра поета - Марія Стус з дітьми була змушена покинути свій будинок на Донбасі через бойових дій російських окупантів. Марія Стус з родиною жила в 5 кілометрах від Донецького аеропорту. Після переїзду в Київ житлові умови сім'ї, в якій є маленькі діти, були дуже важкими - сестра поета знімала квартиру, спала на підлозі, а на життя коштів вже не вистачало.

Сестрі поета Стуса подарували квартиру

Фото: У своєму заповіті Василь Стус просив подбає про його сім'ю і брати Кличко виконали останню волю поета (Oksana Zinovieva / Twitter)

11 березня мер Києва повідомив, що його брат пообіцяв купити і подарувати Марії Стус квартиру за власні кошти, оскільки у столичної влади немає правових підстав надати квартиру сестрі поета, так як в черзі на квартирному обліку в Києві знаходяться десятки тисяч людей.

Брати Клички говорили про те, що Стус колись допоміг сім'ї і тепер вони не залишать в біді родину поета. Обіцянка брати виконали і в п'ятницю, 25 березня, передали квартиру родині Стуса.

"Це трикімнатна квартира для всієї сім'ї в новому будинку біля скверу імені Василя Стуса, що символічно", - написала прес-секретар мера столиці Оксана Зінов'єва у своєму Twitter.

Раніше Кличко-молодший заявляв, що подарує квартиру сестри Василя Стуса і обіцянку виконав.