"Он вам не Димон": У мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФ

У мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФ
Фото: Протести проти корупції Дмитра Медведєва

Користувачі використовують спеціальний хештег, щоб показати масштаби протестних акцій у містах Росії

У Росії проходять масові антикорупційні мітинги під гаслом "Он вам не Димон", які ініціював Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального після розслідування про шикарне життя прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Активісти вимагають у чиновника пояснити походження елітної нерухомості, яхт і виноградників.

Акції протесту анонсовані в 50 містах Росії. ЗМІ повідомляють, що поліція затримує учасників мітингів: поліція вихоплює людей з натовпу.

В соцмережах публікують фото і відео з акцій "Он вам не димон", демонструючи масштабну підтримку людей вимоги до Медведєва відповісти за корупцію. Крім цього, юзери використовують хештеги #ОнВамНеДимон і #ДимонОтветит. Styler зібрав найяскравіші коментарі, а також публікує онлайн трансляцію акції.

У мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФУ мережі відреагували на антикорупційні мітинги в РФ

До речі, чоловік з тростиною став героєм вражаючого фото з Маршу Волі в Мінську.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся