ua en ru

У мережі розповіли про поїздку поляків поїздом "Укрзалізниці"

У мережі розповіли про поїздку поляків поїздом "Укрзалізниці" Фото: Поїзд (uz.gov.ua)

Українці розійшлися в думках щодо зовнішнього вигляду вітчизняного купе

Пасажир потягу зі Львова до Бердянка розповіла про поїздку поляків у вагоні "Укрзалізниці". Про "принади вагона" написала Ksu Artamonova на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Поїзд Львів - Бердянськ. Вагон СВ. У сусідньому купе поляки. Після того, як вони сіли в поїзд, і побачили всі "принади" цього крутого вагона - з їхнього купе тільки й чути "kurva". Україна - центр Європи і регіт... Мені соромно. Ніби це я їх запросила в гості, а поселила в сараї. Купе зсередини оббите лінолеумом. На стінах килимки з бабусиної хати минулого століття. Під ногами килимові доріжки часів номенклатури", - написала жінка.

altalt

Фото: Вагон (facebook.com/ksu.artamonova)

"Голосно не смійтеся. Квиток у Запоріжжя коштує 915 грн. Довелося купувати дорогий. Інших не було. Поїзд їде майже добу. Робіть висновки самі. До речі квиток на літак зі Львова до Запоріжжя коштував 1500 грн", - додала вона.

altalt

Фото: Купе (facebook.com/ksu.artamonova)

Проте в коментарях думки щодо зовнішнього вигляду купе українського поїзда розійшлися. Хтось погодився і визнав ганьбу, а інші зазначили, що соромитися нема чого.

"Їх земляк керує нашою залізницею. Це їм має бути соромно", - зазначив Дмитро Чуйко.

"Ви їм сказали, хто реформує нашу залізницю?", "Про що взагалі мова, не подобається поїзд? Немає грошей на літак? На автомобілі, будь ласка", – написали в мережі.

"У період літніх пасажирських перевезень МПС змушений задіяти весь рухомий склад. Так було завжди. І люди це розуміли, бо треба було їхати. Тим, хто звик до євроконфорту, треба усвідомити ситуацію. У вересні таких вагонів не буде. Їх поставлять у запас або відправлять в ремонт. Килимки не подобаються? Ще нещодавно їздили на дахах, і тепер згадують це з нолстальгією. Полякам не треба задирати ніс. Давно розбагатіли?" – зазначив один з користувачів.

"Вагон чистий, охайний, нічого дивного немає, що багато років тому його облаштували", - додали в коментарі.

У мережі розповіли про поїздку поляків поїздом "Укрзалізниці"У мережі розповіли про поїздку поляків поїздом "Укрзалізниці"У мережі розповіли про поїздку поляків поїздом "Укрзалізниці"У мережі розповіли про поїздку поляків поїздом "Укрзалізниці"

Коментарі поста акаунта facebook.com/ksu.artamonova

У мережі розповіли про поїздку поляків поїздом "Укрзалізниці"

Скріншот поста акаунта facebook.com/ksu.artamonova

До речі, в інтернеті обурилися несправними вагонами.