ua en ru

У "Сільпо" заявили, що будуть вилучати скандальні російські іграшки

У "Сільпо" заявили, що будуть вилучати скандальні російські іграшки Фото: Іграшки (facebook.com/andrew.bulgarov)

Наявність дитячі іграшок російської військової техніки в українських магазинах обурило мережу

Нещодавно в Києві на полицях супермаркету "Сільпо" в торговому центрі "Аркадія" помічені в продаж російські іграшки - танки "Арматури". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Андрій Булгар.

У свою чергу, прес-служба супермаркету "Сільпо" заявила, що даний товар виймається з оборотів мереж. У "Сільпо" додали, що наявність в магазинах такої продукції - неприпустима.

У "Сільпо" заявили, що будуть вилучати скандальні російські іграшки

Скріншот (facebook.com/andrew.bulgarov)

"Ми ініціювали внутрішнє розслідування за фактом потрапляння продукції у магазини. Ми вдячні нашим гостям за небайдужість і за те, що вчасно повідомили про дану ситуацію в нашій мережі", - відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, що в київському гіпермаркеті "Ашан" виявили картонні моделі російської військової техніки у вільному продажу.

На фото в руках блогера картонні конструктори техніки РФ - БМП-3, ракетний катер "Відважний", які призначені для дітей від 5-7 років. На них нанесена російська символіка.

Раніше повідомлялося про те, що у мережі сміються над новою іграшкою, яка з'явилася у продажу в Росії. Фігурку іграшкового напівоголеного Володимира Путіна на ведмедя помічена на вітрині в аеропорту Шереметьєво. Зазначимо, що коштує вона зовсім не дешево, а саме 5200 рублів, що складає приблизно дві тисячі гривень. Називається "сувенір" "Фігурка Президента на ведмедя".
Користувачі мережі прокоментували фото іронічними висловами.