ua en ru

У Скадовську лікар заявив, що дівчинка з пневмонією здорова: соцмережі шоковані

У Скадовську лікар заявив, що дівчинка з пневмонією здорова: соцмережі шоковані Фото: Дитина (pixabay.com/dagon)

Матір дитини розповіла про кричущий випадок

Мешканка Скадовська виявила у п'ятирічної дочки температуру понад 39 градусів і негайно звернулася до місцевого педіатра. Лікар заявив, що дівчинка здорова і приводу для занепокоєння немає, при цьому не призначив аналізи, і не дав направлення на рентген. Про це розповіла мати дитини Тетяна Кравчук на сторінці "Клуб любителів Скадовська" в соцмережі Facebook.

Через кілька годин температура залишалася як і раніше високою, і жінка вирішила звернутися до іншого лікаря. Він діагностував у дитини запалення легенів (пневмонію) і наполіг, що необхідно термінове лікування.

"Вражає недбалість і непрофесіоналізм лікаря, який, незважаючи на температуру 39', сміливо ставить запис у картку "здорова". І взагалі, хіба має право лікар на помилку? У світлі останніх подій, кожен розумний доктор сам себе перестрахує, відправить зробити знімок, здати аналізи і т. д. А тут просто беззаконня!" - написала Тетяна Кравчук.

У Скадовську лікар заявив, що дівчинка з пневмонією здорова: соцмережі шоковані

Скріншот поста (facebook.com/groups/iloveskadovsk)

В коментарях Тетяна прикріпила фотографію запису доктора.

У Скадовську лікар заявив, що дівчинка з пневмонією здорова: соцмережі шоковані

Фото: Запис лікаря (facebook.com/groups/iloveskadovsk)

На скаргу жінки відреагували багато користувачів мережі:

"Пиши скаргу головлікарю!".

"Так знімок зробили? Або теж на авось?".

"Це жах. Все місто знає про страшний випадок смерті дитини від пневмонії, і нічого не змінюється".

"Тому що все сходить з рук! Покарання немає ніякого!".

"В нашу поліклініку взагалі страшно ходити! Одні безглузді! Я б на вашому місці написала скаргу на цю особу!".

"Нам в 10 міс. три лікаря протягом дня поставили три різних діагнози. У підсумку температура 40-41° чотири дні. І не хочеться навіть думати, чим би закінчилося, якщо б ми і далі сиділи в Скадовську".

"Це не проблема одного конкретного лікаря. Це системна проблема.".

"Я в шоці!".

"Одужуйте! Аделовні точно педіатром працювати не можна, я їй колись це сказала, був у нас такий випадок!".

"З цим "лікарем" я тепер буду спілкуватися тільки в присутності прокурора. Повірте, за 13 років знайомства з нею, це не перший її "правильний" діагноз!", - зазначила Тетяна.

У Скадовську лікар заявив, що дівчинка з пневмонією здорова: соцмережі шокованіУ Скадовську лікар заявив, що дівчинка з пневмонією здорова: соцмережі шоковані

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/iloveskadovsk)

Раніше повідомлялося, що у Скадовську медики не врятували життя дитини.

У дитячому відділенні Скадовської центральної районної лікарні померла п'ятирічна дівчинка. Обставини смерті дитини невідомі.

"Чому всі мовчать? У місті Скадовськ померла дитина п'яти років! Стурбовані мешканці злякано спілкуючись один з одним, обговорюють трагедію: смерть п'ятирічної дівчинки в дитячому відділенні Скадовської ЦРЛ, обставини невідомі, але чутки повняться! Пневмонія, менінгіт, лікарська помилка, відсутність лікаря в дитячому відділенні, передозування, алергічна реакція, анафілактичний шок?!" - написав Харчиков.