ua en ru

Скандальне будівництво на "Героїв Дніпра": 10 тисяч киян підписали петицію про заборону

Скандальне будівництво на "Героїв Дніпра": 10 тисяч киян підписали петицію про заборону Фото: біля станції метро "Героїв Дніпра"

Петиція про заборону будівництва на "Героїв Дніпра", набрала необхідну кількість підписів

Міська петиція, в якій кияни вимагали зупинити будівництво торгового-розважального центру над станцією метро "Героїв Дніпра", набрала необхідні 10 тисяч підписів.

Тепер мешканці чекають реакції Київради, повідомляє Сьогодні.

У той же час на сайті КМДА кияни проект будівництва в цілому підтримали. Про це повідомляється в опублікованому протоколі громадських слухань з даного питання.

Зазначається, що громадські слухання проходили в кінці вересня в приміщенні школи на вул. Північній. Людей прийшло настільки багато, що не всі змогли потрапити в актовий зал.

"Активісти вже називають протокол фарсом і фальсифікацією, і мають намір продовжувати акції протесту. Наступну запланували на вівторок, 18 жовтня: збираються "в гості" до депутатів земельної комісії", - пише ЗМІ.

У КМДА запевняють, що всі пропозиції будуть розглянуті профільною комісією Київради.

Скандальне будівництво на "Героїв Дніпра": 10 тисяч киян підписали петицію про заборонуФото: Проект будівництва ТРЦ (fakty.ua)

"Будівництво може проводитися виключно після того, як буде знайдений консенсус між інвестором і жителями мікрорайону. На даний момент над станцією проводиться комплекс робіт з укріплення, гідроізоляції", - написав на своїй сторінці у Facebook керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, будівельники ТРЦ пошкодили стелю на станції "Героїв Дніпра".