ru ua

Скоро зруйнується: Кримський міст довів кримчан до істерики

Скоро зруйнується: Кримський міст довів кримчан до істерики Кримський міст руйнується (колаж РБК-Україна)

У мережі відзначили, що Кримський міст і без залізниці викликає сумніви в своїй міцності

Кримський міст, незаконно збудований окупантами в Керченській протоці, викликав нову хвилю обурення серед мешканців Криму. Швидке відкриття залізниці не надихнуло кримчан. Жителі півострова вкрай різко висловлюються про плани Кремля запустити потяги і побоюються руйнування Кримського моста. Жвава дискусія розгорілася в співтоваристві "Євпаторія Подслушано і Підглянуті" у забороненій в Україні соціальній мережі "ВКонтакте".

Нещодавно в співтоваристві з'явилася публікація, в якій повідомлялося про швидкий запуск залізничного сполучення між Кримським півостровом і материковою Росією. Жителі Криму поставилися до цієї новини без ентузіазму і почали висловлювати негативні думки про переправу і її вплив на життя півострова.

"Вже страшно! Від автомосту стало тільки гірше! Чекаємо на жд", – написала одна з користувачок.

Деякі зазначили, що і по Кримському мосту "взагалі страшно пересуватися".

Сумніви в користь переправи висловили й інші коментатори.

"Ж/д сполучення пустять – заживемо! Відразу продукти подешевшають", "Помітив хтось з місцевих жителів позитивні зміни після відкриття Кримського моста?", "Ціни стрибнуть", "Кримський міст зруйнується від такої кількості транспорту. Ви ще злітну смугу зробіть на мосту, заправки поставте", – пишуть в мережі.

Скоро зруйнується: Кримський міст довів кримчан до істерики

Скоро зруйнується: Кримський міст довів кримчан до істерикиСкоро зруйнується: Кримський міст довів кримчан до істерикиСкоро зруйнується: Кримський міст довів кримчан до істерики

Запуск залізниці на Кримському мосту розгнівав жителів Криму (скріншоти)

Запуск перших поїздів по Кримському мосту планується 8 грудня 2019 року.

Нагадаємо, що зі скандальним Кримським мостом пов'язана нова проблема.