ua en ru

Вас не зламати! Відомий футболіст написав листа українським полоненим морякам (фото)

Вас не зламати! Відомий футболіст написав листа українським полоненим морякам (фото) Фото: колаж РБК-Україна

Відомий футболіст Андрій П'ятов підтримав військовополонених українців

Військовополонених українських моряків, яких утримують в РФ, підтримав відомий футболіст, воротар збірної України та донецького ФК "Шахтар" Андрій П'ятов. Спортсмен долучився до ініціативи кримських активістів Османа Пашаєва та Лейли Омер, а також Наталії Красненькової по збору листів знаменитостей до в'язнів Кремля, передає Tribuna.

Зазначається, що П'ятов писав листа прямо в літаку.

Футболіст також зробив українським морякам подарунок - футболки "Шахтар" із їх прізвищами.

Андрій побажав полоненим українцям здоров'я та віри в себе.

"Хотів би всім нашим морякам, які знаходяться в полоні, передати слова підтримки. Упевнений, у хлопців сильний характер, вони подолають всі випробування з високо піднятою головою. Сил вам, хлопці, здоров'я, віри в себе, тримайтеся. Вас не зламати!" - йдеться в тексті листа.

Фото: ua.tribuna.com

Додамо, що нещодавно Осман Пашаєв на своїй сторінці в Facebook повідомив, що полонених моряків можуть дуже сильно підтримати листи від їх кумирів.

На його заклик відгукнулися Ада Роговцева, Михайло Хома (Дзідзьо) і Дмитро Шуров.

Осман 22 лютого закликав приєднатися до цієї акції також воротаря "Шахтаря" Андрія П'ятова в Німеччині, а також гравців "Динамо" (Київ), братів Кличків, Олександра Усика та Василя Ломаченка.

Як повідомлялося раніше, адвокат Сергій Бадамшин відвідав в СІЗО "Лефортово" військовополоненого моряка Василя Сороку, який йому повідомив, що російський лікар йому призначив проведення операції на пораненій руці.

Нагадаємо, що під керівництвом Військової прокуратури Південного регіону України семи військовослужбовцям РФ було повідомлено про підозру з-за атаки на українські кораблі і екіпаж у Керченській протоці.