ru ua

"Слово з шести букв": поет Орлуша розповів, що чекає Росію в найближчому майбутньому

"Слово з шести букв": поет Орлуша розповів, що чекає Росію в найближчому майбутньому Фото: Андрій Орлов (РБК-Україна)

Поет вважає, що все, що відбувається в Росії - закономірно

Російський поет Андрій Орлов, відомий як Орлуша, поділився роздумами, що може чекати Росію в найближчому майбутньому. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню УНІАН.

"Можуть зробити власний Інтернет китайського або корейського принципом, можуть заблокувати Телеграм, а Фейсбук звинуватять у впливі на російські вибори, тому що там є аккаунт Собчак, у якої є передплатники з США. До цього потрібно бути готовими в будь-яку хвилину. Так що, друзі, якщо не побачите мене завтра чи післязавтра в Фейсбуці, то, значить, тут просто "вимкнули світло", - сказав поет.

Орлуща з іронією зазначив, що Росію чекає слово з шести букв, що не вітається в українському російськомовному сегменті інтернету, але римується з прізвищем російського віце-прем'єра Голодець".

Він підкреслив, що в РФ найближчим часом нічого доброго не відбудеться.

"Можуть бути зняті кимось хороші фільми, можуть бути кимось написані хороші книги або гарні вірші, але все це буде при дуже поганому русі в дуже погане місце. При цьому я не песиміст, а оптиміст", - заявив Орлов.

Поет вважає, що все, що відбувається в Росії - закономірно.

"Тобто те, що відбувалося в останні 10 чи 100 років показує, що тимчасове вистрибування цієї території у бік свободи - випадковість. Це як поїздка на дачу, де можна подихати свіжим повітрям, а потім знову повернутися назад в прокурену кімнату пити самогон", - говорить Андрій.

Він звернув увагу, що Україні поки вдалося вийти з цієї радянської моделі. Поет закликав українців "не лізти назад, не обносити себе знову ґратами".

Раніше повідомлялося, що поет Орлуша представив вірш на тему війни РФ з Україною.