"Спокій — тільки ціною публічного приниження": Собчак розповіла про те, що очікує вдову загиблого Вороненкова в Росії

Собчак розповіла про те, що очікує вдову загиблого Вороненкова в Росії
Фото: Ксенія Собчак

Відома телеведуча і світська левиця окреслила передбачуване майбутнє Марії Максаковою

Вбивство колишнього депутата РФ Дениса Вороненкова, який переїхав жити і будувати політичну кар'єру в Україні, спонукало Ксенію Собчак на написання черговий авторської колонки. Будучи колумністом видання "Сноб", телезірка вирішила написати про те, як буде складатися майбутнє Марії Максаковою після того, як вона трохи прийде в себе після смерті чоловіка.

Як вважає Ксенія Собчак, яка переїхала з Росії в Україну разом з Денисом Вороненковым оперна діва Марія Максакова тепер навряд чи наважиться повернутися на батьківщину, де залишилися всі її друзі і родичі.

alt"Розуміють всі ті, хто розмірковує сьогодні в інтернеті і ефірі про Маші Максаковою і навіть співчуває їй, жорстоку колізію її долі, яка почне розгортатися в наступні кілька місяців? Звичайно, зараз вона переживає величезну трагедію,але життя бере своє, і після втрати близьких людей рано чи пізно доводиться повертатися в реальність Давайте спробуємо зрозуміти, що це буде означати для Марії Максаковою. Вона поїхала на Україну за своїм чоловіком і за його бізнесом, і від багатьох близьких людей я знаю, що це було його рішення. Потім багато було наговорено про Путіна,кривавий режим і про те, що Крим не наш, і всі розуміли, що це — умова їх прийняття у новій країні. Маша людина захоплюється, і слова колишнього члена „Єдиної Росії“ і подружки Наталії Суркової, звісно, мали великий пропагандистський вагу", — вважає Собчак.

Також Ксенія Собчак розповіла про те, що бачить лише один варіант для Марії Максаковою. На думку знаменитості, співачка зможе бути спокій на батьківщині тільки в тому випадку, якщо відречеться від Дениса Вороненкова.

"Її життя в Росії стане можливою тільки ціною публічного приниження. І,можливо, одного разу їй доведеться відповідати на питання: „А що ж ви повернулися в цю Росію,яку ви так ненавидите?“ Їй доведеться розповідати Дмитру Кисельову в інтерв'ю, що вона зовсім не те мала на увазі", — поділилася своїми міркуваннями Ксенія Собчак.

Тим часом у мережі появиличь перші фото і відео з похорону Дениса Вороненкова.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся