"Новий гімн Росії?": Соцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від Поклонської

Соцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від Поклонської
Фото: Наталія Поклонська

Одіозний політик знову в центрі скандалу: кримінальний хіт у виконанні прокурора вважають "дном"

Наталія Поклонська, яка стала "прокурором Криму" після окупації півострова Росією, зіграла і заспівала в ефірі центрального каналу пісню "Мурка", чим викликала обурення соцмереж.

Користувачі ще не відійшли від її фейку про мироточащий бюст Миколи II в Криму, як депутат держдуми з'явилася на "Прожекторперісхілтон", де на прохання ведучих заспівала відомий "злодійський" хіт.

В соцмережах жартують про те, що після "Мурки" від Поклонської рояль "замироточив спиртом", багато хто вважає неприйнятним виконання такої пісні "прокурором", називаючи це "дном Маріанської западини". Деякі пропонують не ховатися і визнати "Мурку" новим російським гімном.

Styler зібрав найяскравіші коментарі користувачів.

Соцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від ПоклонськоїСоцмережі з сарказмом відреагував на "Мурку" від Поклонської

До речі, Орлуша пояснив, чому росіяни живуть за принципом "жаби".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся