Українська спортсменка Білодід стала чемпіонкою Європи, перемігши росіянку

Українська спортсменка Білодід стала чемпіонкою Європи, перемігши росіянку Фото: Дар'я Білодід (dsmsu.gov.ua)

Дарина Білодід змагалася з дівчатами, які старше її на три-чотири роки і змогла стати кращою

Дар'я Білодід, українська дзюдоїстка-вундеркінд, стала найкращою на чемпіонаті Європи у вазі до 48 кг. 15-річна українка виступала у молодіжній категорії і билася із суперницями, які старше її на три-чотири роки.

У фіналі Білодід вдалося перемогти російську спортсменку Дарину Пичкалеву, яка змогла протриматися 2 хвилини 48 секунд.

Нагадаємо, збірна України в трійці кращих завершила Паралімпіаду в Ріо, встановивши історичний рекорд - у медальному заліку українці вперше за історію Ігор стали третіми, поступившись тільки Китаю і Великобританії.