ua en ru

Стало відомо про ізраїльське громадянство нардепа Рабиновича

Стало відомо про ізраїльське громадянство нардепа Рабиновича Вадим Рабинович (zagittya.com.ua)

При оформленні документів політик взяв собі ім'я Давид

Журналіст Василь Крутчак опублікував довідку про громадянство Ізраїля депутата Верховної Ради України Вадима Рабиновича. Про це журналіст повідомив на своїй Facebook-сторінці.

З інформації, наданої журналістом, відомо, що в 1994 році Рабинович був репатрійований до Ізраїлю разом зі своєю родиною (першою дружиною і двома дітьми).

Також цікавий той факт, що при оформленні документів Рабинович взяв собі ім'я Давид.

"Народний депутат Вадим Рабинович покращує життя пенсіонерів вже сьогодні. Але, правда, почав з себе", - написав Крутчак.

За словами журналіста, у Рабиновича є ідентифікаційний номер, який надають тільки громадянам Ізраїлю.

"Вадим був репатрійований до Ізраїлю в 1994 році разом з сім'єю - першою дружиною Мариною Ландберг (Рабинович). Згодом вони розлучилися. Марина і двоє дітей - Олег і Катерина - громадяни Ізраїлю. Цікавий той факт, що при оформленні документів Рабинович взяв собі ім'я Давид. Вадим сплачує страхові внески в Ізраїлі, що дає йому право претендувати на пенсію. З 1994 року у нього вже набігло 23 роки", - зазначив журналіст.

Стало відомо про ізраїльське громадянство нардепа Рабиновича

Скріншот поста (facebook.com/vkrutchak)

"Після досягнення 67-річного віку (йому виповниться в 2020 році) Рабінович отримає право на такі виплати від Інституту національного страхування Ізраїлю:

1) Разова виплата по виходу на пенсію (щомісячна зарплата помножена на кількість років трудового стажу) - близько $153 тис.

2) Кожен місяць він з другою дружиною буде отримувати гарантовану державою допомогу по старості (24% від середньої зарплати по Ізраїлю для подружньої пари) - $600 з урахуванням середньої зарплати за станом на 2017 рік.

3) Може претендувати на соціальну надбавку до допомоги по старості (40,13% середньої зарплати по Ізраїлю для подружньої пари) - $1004 з урахуванням середньої зарплати за станом на 2017 рік.

Думаю, що наведених фактів більш ніж достатньо, щоб позбавити Вадима Рабиновича громадянства України так само, як позбавили громадянства депутата Артеменка за подвійне громадянство. P. S. Ось взагалі не здивуюся, якщо в Рабиновича виявиться ще і третє російське громадянство", - додав журналіст.

Стало відомо про ізраїльське громадянство нардепа Рабиновича

Скріншот поста (facebook.com/vkrutchak)

Раніше журналіст викрив Рабиновича-прогульника.