Стало відомо, коли з'являться квитки на Євробачення 2017

STYLERLIFE        08.02.2017 - 08:34
Фото: Євробачення 2017
Фото: Євробачення 2017

Організатори конкурсу обіцяють, що придбати їх можна буде вже найближчим часом

Через те, що Антимонопольний комітет зобов'язав Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ) відмінити процедуру закупівлі "Послуги з продажу квитків на Євробачення-2017", організатори конкурсу ще не можуть запустити продаж перепусток на шоу, яке відбудеться в Києві. Про це розповів заступник генерального директора НСТУ Павло Грицак, передає "UA:Перший".

"Ми будемо виконувати рішення Антимонопольного комітету (АМКУ), це - уповноважений державний орган, у нас немає інших варіантів. Ми не можемо сказати, що згодні з цим рішенням, тому шукаємо варіанти вирішення ситуації, що склалася, щоб запустити квитки в продаж як можна раніше. Ми проводимо консультації з цього питання з Європейською мовною спілкою (ЄМС) і не будемо приймати жодних рішень без погодження з ними".

"Сподіваємося, що квитки надійдуть у продаж у лютому, ми активно працюємо над втіленням цього. Варто зазначити, що в минулі роки були різні дати початку продажу квитків на конкурс, - це відбувалося і в березні (12 березня – в 2012 році, 16 березня – в 2009-м)", - додав він.

Раніше стало відомо, скільки буде коштувати квиток на Євробачення 2017.

On Top