ru ua

У столичного прокурора знайшли нерухомість на 165 млн грн

У столичного прокурора знайшли нерухомість на 165 млн грн Фото: Нерухомість Міленіних (bihus.info)

Сім'я чиновника володіє елітною нерухомістю, до числа якої входить кілька квартир і заміських будинків

У сім'ї прокурора Київської міської прокуратури №6 Павла Міленіна виявили кілька елітних квартир і будинків, загальна вартість яких становить 165 млн грн. Про це йдеться в розслідуванні програми "Наші гроші".

Виявилося, що в 2012-2013 роках у прокурора з'явилася квартира, площею більше 150 кв. м., у хмарочосі на Кловському узвозі, 7, де зараз подібна площа коштує близько 65 тис. грн за 1 кв. Відповідно квартира Миленину обійшлася приблизно в 10 млн грн. А паркомісце в 780 тис. грн. на запит журналістів чиновник пояснив, що в квартиру почав вкладати з моменту її будівництва у 2003 році, коли почав працювати в прокуратурі. Тоді йому було 22.

У червні 2016 року прокурору подарували будинок на 433 кв. м і 10 соток землі в районі столичних Бортничів. Як говорить Міленін, подарунок, який зараз оцінюється в 11, 7 млн. грн, йому зробив батько. Ще чотири квартири, чотири паркомісця і понад 400 кв. м офісів у будинку на Кловському узвозі, 7 оформлені на батьків прокурора - Олександра і Галию Милениных. Коштує така площа в нежитловому приміщенні будинку від 30 млн грн.

Крім того, батько чиновника володіє квартирою в 133 кв. м закритому клубному будинку "Аркхаус", квадратний метр якої коштує від 57 тис. грн. На неї ж зареєстрований в Конча-Заспі (Козин) на 1 тис. кв. м і 30 соток землі під ним. За документами нерухомість йому обійшлася в 4,3 млн грн, але зараз такий будинок продається за 32 млн гривень.

Мати Міленіна володіє квартирою в 175 кв. м і гаражем на вулиці Паторжинського, 14 у Києві. Зараз квартиру з меншою площею в цьому будинку продають за 30 млн грн.

Раніше народний депутат Мустафа Найєм відзвітував про свою нерухомості.