ua en ru

У Тбілісі пройшов фінал "Дитячого Євробачення 2017"

У Тбілісі пройшов фінал "Дитячого Євробачення 2017" Фото: Дитяче Євробачення (Junior Eurovision Song Contest)

Учасниця України на сьомому місці

У неділю, 26 листопада у Тбілісі пройшов фінал пісенного конкурсу "Дитяче Євробачення 2017".

Україну в 2017 році представила Анастасія Багінська. Їй 12 років і на конкурсі вона виконала пісню "Не зупиняй".

Анастасія співає з 5 років, а вже з 7 років вона представляє Україну на сценах міжнародних конкурсів і привезла додому чимало нагород і перемог. За невеликий період своєї сценічної діяльності, юна співачка встигла попрацювати з багатьма зірками шоу-бізнесу, такими як Потап, Джамала та Тіна Кароль. Крім того, Анастасія бере участь у різних шоу, знімається у фільмах, веде програми і відкриває червоні доріжки.

У Тбілісі пройшов фінал "Дитячого Євробачення 2017"

Фото: Анастасія Багінська (vk.com/Анастасія Багінська)

Переможцем міжнародного дитячого конкурсу пісні "Євробачення-2017" стала Поліна Богусевич з Росії.

Конкурс пісні "Дитяче Євробачення — 2017" — 15‑й за рахунком конкурс пісні "Дитяче Євробачення", який вперше пройшов у столиці Грузії місті Тбілісі, завдяки перемозі Маріам Мамадашвили з піснею "Mzeo" на конкурсі попереднього року, що проходив у Валлетті (Мальта).

Згідно з правилами конкурсу, місце проведення вибирається організаторами самостійно незалежно від країни перемоги на конкурсі попереднього року. Проте, п'ятий раз поспіль конкурс проходить саме в країні-переможниці минулого року. Грузія також перемагала на конкурсах 2008 і 2011 років, але після перемоги в 2016 році країна приймає конкурс у себе вперше.

Ведучими конкурсу стали Хелен Каландадзе разом з Лизи Джапарідзе, також відомої як Lizzi Pop. Лизи представляла Грузію на Дитячому Євробаченні в 2014 році. Варто відзначити, що це перший випадок в історії Дитячого Євробачення, коли ведучий конкурсу молодше 16 років.

Європейський мовний союз опублікував головний трофей переможця. Трофей розроблений К'єллом Енгманом з відомої шведської скляної компанії Kosta Boda. З цього року головний дизайн призу буде єдиним, і буде вручатися наступним переможцям. Головний трофей являє собою скляний мікрофон з кольоровими лініями всередині верхньої частини, які символізують потоки звуку.

До речі, стало відомо, хто буде ведучим Нацвідбору " Євробачення 2018.