ua en ru

"Важко повірити!": стали відомі імена загиблих під колесами маршрутки у Києві

"Важко повірити!": стали відомі імена загиблих під колесами маршрутки у Києві ДТП з маршруткою у Києві/Кадр з відео YouTube-канала ТСН

Про чоловіка згадують, як одного з найбільш відповідальних і професійних українських офіцерів

В ДТП біля станції "Героїв Дніпра" під колесами маршрутки загинули колишній помічник ректора Національної академії СБУ полковник Валерій Корнієнко і його дружина. Про це у Facebook повідомив замміністра інформполітики Дмитро Золотухін.

"Курсанти Академії ласкаво звали його "Корней" та намагалися не потрапляти йому на очі. Він керував стройовою частиною і "чихвостив" підлеглих, як сидорових кіз. Задяки його копнякам все трималося купи", - згадує Золотухін.

Він розказує про полковника Корнієнка як неординарного офіцера.

"Колись автобус з взводом почесної варти, що складався з курсантів Академії, їхав брати участь у якихось державних заходах. Зазвичай це була охорона прапору частини. Вони спізнювалися через пробку на своєму маршруті. Не звикши виправдовуватися, "Корней" вискочив з автобусу і вручну почав розрулювати пробку сам з центру перехрестя. Розрулив, сів у автобус і поїхав з підлеглими", - каже замміністра.

"Важко повірити!": стали відомі імена загиблих під колесами маршрутки у Києві

Скріншот поста акаунта facebook.com/dzolotukhin

Золотухін зазначив, що Корнієнко був ветераном війни у Афганістані.

"Неодноразово бачив його на брусах і турніку. Завжди підтримував форму. Якщо бачив недоліки, чи то у зовнішньому вигляді курсантів, чи то в інших питаннях порядку - не мирився і доводив справу до кінця. Одного разу навіть вдалося випити з ним по келиху шампанського. Один з найбільш відповідальних і професійних українських офіцерів, яких я знав. Важко повірити!" – пише він.

У коментарях також висловлюють співчуття сім’ї Корнієнка і згадують його, як гідного офіцера Національної академії СБУ.

"Син Корнія Андрій на пару років нас старше, зараз у відпустці. Жах, втратити обох батьків в один день!", "Все по справі написано! Не попадався йому піж руку, але його принципова порядність мала стати приміром для багатьох!" "Не віриться.. така людина! Хоч п’ять доган за нестатутні туфлі, а як збираємося, так його більше за інших по-хорошому згадуємо. Нехай там буде добре!", "Земля пухом! Хороший був мужик! Дуже шкода", "Справжній офіцер, блискучий стройовик", - пишуть у коментарях.

"Важко повірити!": стали відомі імена загиблих під колесами маршрутки у Києві

Скріншот коментарів поста акаунта facebook.com/dzolotukhin

Нагадаємо, що у неділю, 4 листопада, біля станції метро "Героїв Дніпра" маршрутка наїхала на двох пасажирів, які виходили з тролейбуса. Жертвами стала сімейна пара: жінка загинула на місті, чоловік – у кареті "швидкої".

Раніше водії маршруток і тролейбуса озвучили свої версії трагедії на "Героїв Дніпра".