"Це якась дурня": соцмережі обговорюють "сухий закон" у Києві

Четвер 22 вересня 2016 20:35
"Це якась дурня": соцмережі обговорюють "сухий закон" у Києві
Фото: Кияни обговорюють "сухий закон" в столиці (facebook.com/sasha.makarchuk.1)

Користувачі соцмереж активно обговорюють рішення Київміськради про заборону алкоголю в столиці в нічний час

У четвер, 22 вересня, Київська міська рада прийняла рішення, згідно з яким в столиці забороняється продаж алкогольних напоїв з 23:00 до 10:00.

Цікаво, що заборона алкоголю в Києві в нічний час діє скрізь, крім закладів громадського харчування. За порушення ж заборони пропонується позбавляти продавців ліцензій на реалізацію алкогольних та тютюнових виробів.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що проект рішення розроблений у відповідь на численні вимоги городян з метою зменшення кількості правопорушень у нічний час, зниження на території міста Києва рівня алкоголізму, передусім молодіжного, підвищення ефективності боротьби з точками незаконного продажу алкоголю та підвищення загального рівня здоров'я жителів Києва

А ось самі люди по-різному сприйняли прийняття "сухого закону" в столиці. Одні жартома називають рішення Київміськради "геноцидом" і пишуть у соціальних мережах, що вживати алкоголь вранці - ще гірше, ніж вночі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші - вже шукають шляхи відходу і радять купувати спиртні напої до 22:00. А деякі вважають, що прийняте рішення - лобі тих підприємців, які хочуть торгувати спиртним нелегально.

"Заборона продажу алкоголю з 23 до 10 ранку це як підпільні казино. Їх у нас типу немає (скільки років вже як), насправді є. Просто треба знати, як потрапити. Ну, і власники їх, ясна річ, не бідують. Попутно "відстібаючи" (зрозуміло!) всім силовикам поспіль. Тут буде аналогічно. З чого роблю простий висновок: рішення явно хтось здорово пролобіював. Той, кому вигідно "з-під поли" і т. д. І не треба лицемірно прикриватися "здоров'ям нації". Хто пив, отоварюючись в нічних кіосках і "поправляв здоров'я" пивом зранку, той явно не припинить. Просто - як написав тут хтось розумний - отримає набагато більше шансів травонуться. Хто гуляв у нічних ресторанах - різниці не відчує. Покажіть, от покажіть мені "розумника", який щиро вважає, що подібні обмеження - на користь, а не шкоду. Ага. Як же. Зізнатися, особисто я ніколи не купувала (і не планую) алкоголь де-небудь крім спеціальних магазинів, великих супермаркетів або ресторанів, але моєї думки щодо корупційного лобізму даного рішення - це не змінює", - написала на своїй Facebook-сторінці журналістка Соня Кошкіна.

 

До речі, проект рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час, підготовлений за дорученням мера Віталія Кличка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся