Вболівальники турецької баскетбольної команди "Галатасарай", під час першої гри фіналу Кубка європейської конфедерації волейболу, закидали сторонніми предметами спортсменок краснодарського "Динамо".
"Фанати турецької команди вели себе більш ніж неадекватно, їх слова і жести показували всю ненависть по відношенню до нас. З трибун на наші голови летів сміття! А самим головним потрясінням для мене став момент, коли головний тренер "Галатасарая" показував середній палець мені і співробітникам нашої команди", - написала у своїй сторінці в Instagram нападниця росіянок Тетяна Кошелєва.
Зазначимо, що перший фінальний матч завершився з рахунком 3:2 на користь "Галатасараю", а фінал чемпіонату пройде в Краснодарі 2 квітня.
До речі, Російські чемпіони-ходоки попросили Путіна захистити дискваліфікованого тренера.