ru ua

Учасник АТО розкрив реалії війни на Донбасі

Учасник АТО розкрив реалії війни на Донбасі Фото: Бійці (instagram.com/military_tv_ua)

Український боєць розповів, кого ми називаємо героями

Учасник АТО висловився про неоднозначність світу та розкрив реалії війни. Він підкреслив, що світ не чорно-білий, а в житті не буває абсолютно хороших або поганих хлопців. Про це волонтер і боєць АТО Максим Музика написав на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, як його захищав наркоман і як він воював з людиною, яка була по той бік барикад під час революції на Майдані.

"Знаєте, можливо, я і сам хотів би жити в чорно-білому світі. Де погані хлопці роблять лише погані вчинки виключно з поганих мотивів. А хороші хлопці - хороші вчинки з хороших. Але я народився на цій планеті. Тут все перемішано. І навіть на війні, де все начебто просто і зрозуміло, де свої - то свої, а вороги це вороги, і там все не так однозначно", - написав Музика.

"Мене прикривав кулеметним вогнем двічі судимий наркоман, для якого це вже третя війна. Я воював поруч з людиною, яку палив коктейлями на Майдані, а він стріляв у моїх друзів. Майбутній Герой України клянчив у мене волонтерські гроші, щоб купити у перекупника трофейний пістолет для генерала, який сп'яну вимагав його собі в подарунок. Інший Герой України зрівняв з землею укриття, де ховались наші поранені, оскільки туди вже заходив ворог. Третій Герой України залишив позицію з боягузтва, але вчасно загинув, що призвело до його героїзації горе-журналістами з найбільш благими мотивами", - розповів волонтер.

Він зізнався, що одного разу міг стати вбивцею дітей.

"Та і я особисто ледь не віддав наказ убити дітей, які помітили мою групу в сірій зоні. І це часто-густо. Поруч і суцільно. Війна - це концентрат сюра, який тільки може уявити наше хвора уява. Та й звичайне життя не настільки однозначне. І дуже часто хороші люди роблять погані вчинки з добрих намірів. І навпаки. У будь-яких комбінаціях", - відзначив Музика, додавши, що його публікація не має нікікіх явних причин.

"До чого це я? Так ні до чого. Просто вітром навіяло", - зазначив боєць.

Публікація бійця АТО набрала понад 800 "лайків" і 90 репостів.

Учасник АТО розкрив реалії війни на Донбасі

Скріншот поста акаунта facebook.com/muzamax

До речі, у Вінниці спортсмени влаштували змагання на честь загиблого бійця АТО.