ua en ru

"Вчать любити нову батьківщину": в мережі показали, як викорінюють усе українське в школах Криму

"Вчать любити нову батьківщину": в мережі показали, як викорінюють усе українське в школах Криму Фото: Школа в Криму (rk.gov.ru)

У всіх школах викладають російською мовою

На анексованому півострові Крим російські окупанти нищать все українське. У патріотичних, які були раніше, тепер змушують дітей співати гімн Російської Федерації. Про це розповіли в сюжеті "Крим.Реалії", опублікованому на YouTube.

Відео: У Криму борються з усім українським (YouTube/Крим.Реалії)

"У всій школі зняли всю українську символіку, що дуже прикро. Раніше ми вчилися в патріотичній школі", - розповіла учениця однієї зі шкіл півострова.

Українську гімназію перейменували в Сімферопольську академію, мова навчання - українська. Українських всього п'ять класів, а це тільки 85 дітей.

У школах відкрили кадетські класи, в них навчають дітей любити нову батьківщину. До дня російської Конституції дітей змушують співати пісні про РФ..

"Володимир Володимирович Путін вніс істотний внесок в нашу країну, через те, що він приєднав Крим до Росії", - розповідає завчений текст один із школярів.

За час анексії число шкільних класів з українською мовою навчання зменшилася в 30 разів. Батькам відмовляють у подачі заяв під різними приводами. Українську мову на півострові вчать таємно.

Як раніше повідомлялося, у мережі показали, як і де живе одна з дочок Царьова.